Fotogalerie

Soutěže Okinawa Goju Ryu Dojo

1. kolo Národního poháru Českého svazu karate goju ryu v Hodoníně

V sobotu 22.2.2014 se čtyřčlenná výprava OGRD zúčastnila Národního poháru karate Goju Ryu v Hodoníně. Šlo o vysokou soutěž s mezinárodní účasti za účasti 102závodníků z 11klubů z celé ČR a také několika týmů ze Slovenska. Jindřichohradečtí karatisté se svými výkony rozhodně neztratili a svoji školu Okinawa Goju Ryu Dojo výborně reprezentovali.

Výsledky členů OGRD

KATA

  • žáci 9-11 let – 4. místo Víťa Masař
  • žákyně 9-11 let – 5.místo Nela Vašková

KUMITE

  • žáci 9-11 let do 35kg – 2. místo Víťa Masař
  • juniorky 15-17 let BRH – 5. místo Simona Miláčková
  • muži +75kg – 3. místo Petr Vašek

2. kolo Národního poháru Českého svazu karate goju ryu v Hustopečích

V sobotu 15.3.2014 se tentokrát početnější skupina závodníků OGRD pod vedením Senseie Jaroslava Valenty zúčastnila druhého kola Národního poháru Českého svazu karate goju-ryu v Hustopečích, na který přijelo cca 160 závodníků z ČR i Slovenska. Nejúspěšnějšími závodníky byli Vít Masař (bronzová medaile v kata i v kumite v žácích do 11ti let), senior Zdeněk Havelec (bronzová medaile v kumite BRH a 4.místo v kumite +75Kg), Tomáš Homolka (4.místo v kumite dorost +45kg) a juniorky Simona Miláčková a Zuzana Kompanová (4.-6.místo v kumite BRH). Všichni se tímto nominovali na květnové Mistrovství ČR v Brně.I ostatní zástupci OGRD ve velké konkurenci nepropadli a vedli si poměrně dobře, na medaile ale bohužel nedosáhli.

Dětská soutěž Karate Kid Cup v Č. Budějovicích

V neděli 4.5. se zúčastnili naši nejmladší závodníci dětské soutěže Karate Kid Cup v Českých Budějovicích. Soutěž uspořádal oddíl Fight club Č. Budějovice jako otevřený turnaj, kterého se tentokrát mohli zúčastnit i kluby a kroužky karate, kteří nejsou členy žádného sportovního svazu karate v ČR a které se tím pádem nemohou zúčastňovat oficiálních soutěží v karate v ČR.

Zúčastnilo se 156 malých závodníků z ČR a z jednoho klubu z Polska.Konkurence zde nebyla vysoká, šlo o dětskou soutěž pro začínající dětské karatisty, které většinou neměli žádné soutěžní zkušenosti. Závodníci OGRD si to i přesto společně se svými rodiči užili a přivezli si i řadu medailí.

Jako vždy exceloval Vít Masař, pro kterého byla tato soutěž poslední přípravou před Mistrovstvím ČR, stejně tak jako pro Nelu Vaškovou, které se však tato soutěž výjímečně moc nepovedla. Výborně zacvičil i Martin Bajer, který získal 2 stříbrné medaile. Velkým překvapením pak byl skvělý výkon Hynka Černého, který v OGRD cvičí teprve půl roku a na své první soutěži získal dokonce 1zlatou a 1stříbrnou medaili…

Jméno Kata Soutěž „super kop“
Vít Masař  1. místo -
Martin Bajer 2. místo 2. místo
Hynek Černý  2. místo 1. místo
Anička Lukešová  4. - 5. místo 6. - 8. místo
Anežka Dvořáková 8. - 10. místo 6. - 8. místo
Nela Vašková 8. - 10. místo -
Adam Fittl 7. - 9. místo 7. - 9. místo
Jan Bártů    7. - 9. místo 5. - 6. místo