Fotogalerie

Naši dětští členové byli úspěšní na soutěži Karate Kid Cup

V neděli 25.10.2015 se v Českých Budějovicích uskutečnila soutěž mladých karatistů Karate Kid Cup. Naši zástupci se představili v silné sestavě 19 závodníků, z nichž někteří byli na soutěži vůbec poprvé. Naše děti kaučovali klubový dětští trenéři Petr Vašek a Rosťa Dvořák a na vše dohlížel i hlavní instruktor klubu Jaroslav Valenta. Mládež z OGRD se v konkurenci celkem 145 závodníků z ČR a z Německa prala jako lvi a domů nakonec přivezli celkem 20 medailí, což byl velký úspěch.

Na medaile dosáhli I noví členové klubu, kteří cvičí v OGRD teprve několik měsíců - Filip Hanousek (zlatá medaile) a Sebastián křížek(bronzová medaile). Nejúspěšnějšími našimi závodníky pak byli již tradičně Vít Masař (2 zlaté medaile) a Hynek Černý (zlato a stříbro).

Jmenovitě výsledky našich závodníků v jednotlivých kategoriích:
Zlato v kategorii Kata získali Hynek Černý, Filip Hanousek, Vít Masař. Stříbro vybojovala Klára Kulhová a bronz Nela Vašková, Anna Lukešová, Anežka Dvořáková, Agáta Hemberová, Tomáš Kokta, Sebastián Křížek, Petr Soukup, Ondřej Nohava. Václav Potužák obsadil dělené 5.-6. Místo.

V kumite bodoval Matyáš Dvořák, který získal stříbro a kategorii Super Kick ovládl prvním místem Vít Masař, stříbro vezli domů Nela Vašková a Hynek Černý a broznovou příčku vybojovali Anna Lukešová, Anežka Dvořáková, Agáta Hemberová a Martin Bajer.

010_sm.jpg, 29kB

Členové klubu Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo na soutěži Karate Kid Cup. Jmenovitě spodní řada: Hynek Černý, Václav Potužák, Agáta Hemberová, Jakub Štercl, Tomáš Kokta, Nela Vašková a Vít Masař. Horní řada: hlavní trenér Jaroslav Valenta, Anežka Dvořáková, trenér a coach dětí Petr Vašek, Anna Lukešová, Martin Bajer, trenér a coach dětí Rostislav Dvořák, Filip Hanousek, Matyáš Dvořák, Sebastián Křížek, Ondřej Nohava, Kristýna Jungová, Petr Soukup, Klára Kulhová, Petr Kostaňuk a Ondra Bajer.

001_sm.jpg, 29kB 001_sm.jpg, 29kB 001_sm.jpg, 29kB 001_sm.jpg, 29kB 001_sm.jpg, 29kB 001_sm.jpg, 29kB 001_sm.jpg, 29kB 001_sm.jpg, 29kB 001_sm.jpg, 29kB 001_sm.jpg, 29kB