Fotogalerie

Mistrovství ČR v karate Goju ryu v Brně

V sobotu 21.5.2016 se v Brně konalo Mistrovství ČR v karate Goju ryu, kterého se zúčastnili i zástupci našeho klubu Karate J. Hradec Okinawa Goju ryu Dojo - jmenovitě Vít Masař, Nela Vašková, Agáta Hemberová, Marek Houser,Petr Soukup, Ondřej a Martin Bajerovi, Filip Hanousek a Anežka Dvořáková, které doprovázel hlavní trenér klubu Jaroslav Valenta a taktéž trenéři dětí Petr Vašek a Rostislav Dvořák.

Soutěže se zúčastnilo 128 závodníků (175 startů) ze 14-ti klubů ČR a také z jednoho hostujícího klubu ze Slovenska. V kategorii Kata (sestavy) dorostenců 12-14 let se podařilo Vítovi Masařovi vybojovat zlatou medaili a získat tak svůj další titul Mistra ČR. Podobně skvěle v soutěži Kumite (sportovní zápas) zabojoval Marek Houser, který v zápase dětí 9-11 let ve váze do 35 Kg vybojoval 3. místo. Zástupci Karate J. Hradec OGRD se v Brně ukázali ve výborné formě a důstojně reprezentovali svůj klub a Město Jindřichův Hradec.

Výsledky členů Karate J.Hradec Okinawa goju Ryu Dojo na MČR v Brně

Kata žáci 9-11 let
Filip Hanousek 6. místo

žákyně 9-11 let
Agáta Hemberová 6. místo

Kata dorost 12-14 let
Vít Masař 1. místo
Petr Soukup 6. místo

Kata dorostenky 12-14 let
Nela Vašková 6. místo
Anežka Dvořáková 8-12. místo

Kata junioři 15-17 let
Martin Bajer 6. místo

Kumite žáci 9-11 let do 35kg
Marek Houser 3. místo
Ondra Bajer 5. místo

Kumite dorostenky BRH
Anežka Dvořáková 8-12. místo


Mistrovství ČR v karate  Goju ryu v Brně Mistrovství ČR v karate  Goju ryu v Brně Mistrovství ČR v karate  Goju ryu v Brně Mistrovství ČR v karate  Goju ryu v Brně Mistrovství ČR v karate  Goju ryu v Brně Mistrovství ČR v karate  Goju ryu v Brně