Fotogalerie

Účast našich členů na mistrovských soutěžích

2.kolo Národního poháru mládeže všech stylů karate

V neděli 23.10.2016 se v Českých Budějovicích konalo 2. kolo Národního poháru všech stylů karate. Akci uspořádal klub karate Fight club Č. Budějovice pod záštitou Českého svazu karate. Akce se zúčastnilo 322 závodníků (506 startů) ze 45klubů ČR, mezi kterými nechyběli ani dva naši zástupci - jmenovitě Vít Masař a Marek Houser. Marek Houser nastoupil v kategorii dětí 10-11 let let v Kata (53 startujících) a i v zápase Kumite ve váze do 35 kg, kde i přes dobrý výkon v náročné konkurenci na medaili nedosáhl. Vít Masař nastoupil v kategorii Kata starších žáků 12-13 let (38 startujících) kde vyhrál a získal zlatou medaili.

Krajské přebory v Č. Budějovicích

V neděli 20.11.2016 se v Č. Budějovicích konal nominační turnaj na MČR všech stylů karate, které se uskuteční v Praze. Z našeho dojo se Krajských přeborů zúčastnil pouze Vít Masař, který ve své kategorii Kata starších žáků zvítězil a nominoval se tím se na tuzemský šampionát.

Mistrovství České Republiky v karate všech stylů

O víkendu 3-4.12. se v Praze v hale TJ Kovo konalo Mistrovství ČR v karate všech stylů karate ve všech věkových kategoriích. Soutěže se zúčastnili pouze nominovaní závodníci z většiny klubů a škol Českého svazu karate – celkem na akci přijelo 659 závodníků a závodnic. Akce se zúčastnil i zástupce našeho dojo - Vít Masař, kterému se v těžké konkurenci podařilo v disciplíně Kata starších žáků 12-13 let vybojovat bronzovou medaili.

Mistrovství České Republiky v karate všech stylů Mistrovství České Republiky v karate všech stylů 2.kolo Národního poháru mládeže všech stylů karate 2.kolo Národního poháru mládeže všech stylů karate 2.kolo Národního poháru mládeže všech stylů karate 2.kolo Národního poháru mládeže všech stylů karate Za svoje sportovní úspěchy byl Vít Masař a náš klub oceněn zástupkyní banky Waldviertel Sparkase paní Kubánkovou. Vít Masař obdržel nové kimono ve výši 3100 Kč a klub finanční dar 3000 Kč.
"Za svoje sportovní úspěchy byl Vít Masař a náš klub oceněn zástupkyní banky Waldviertel Sparkase paní Kubánkovou. Vít Masař obdržel nové kimono ve výši 3100 Kč a klub finanční dar 3000 Kč."