Fotogalerie

Účast našich členů na mistrovských soutěžích

Stříbro Víta Masaře na Mistrovství Evropy v Karate

Od 15-18. září se v rakouském Steyeru konalo Mistrovství Evropy EGKF v karate ve věkových  kategoriích od žáků až po veterány. Pořadatelé nakonec přivítali více než 580 závodníků z 20-ti států Evropy. Ve výpravě české reprezentace nechyběli ani dva zástupci našeho klubu - jmenovitě Vít Masař a Marek Houser. Oba jmenovaní se stali členy české reprezentace na základě svých letošních úspěchů na Mistrovství ČR kde V. Masař získal zlatou medaili v Kata a Marek Houser bronz v Kumite.

Marek Houser nastoupil v kategorii Kumite dětí do 12-ti let ve váze do 40 Kg, kde bojoval „jako lev“ a nakonec obsadil pěkné 7. místo. Poté ještě nastoupil v  Kumite teamu, který však neuspěl a vypadl hned v prvním kole.

Vít Masař nastoupil v kategorii Kata dětí 13-14 let a po řadě napínavých soubojů se nakonec probojoval až do finále ME kde i přes vynikající výkon těsně podlehl italskému borci v poměru 2:3 a získal stříbrnou medaili a titul vícemistra Evropy! Za příkladnou reprezentaci našeho klubu, Města J. Hradce a ČR bychom chtěli oběma našim borcům poděkovat.


Účast našich členů na mistrovských soutěžích Účast našich členů na mistrovských soutěžích Účast našich členů na mistrovských soutěžích Účast našich členů na mistrovských soutěžích <>

Mezinárodní turnaj karate všech stylů Bohemia open 2016

V sobotu 24.9. uspořádal českobudějovický klub Fight club velký mezinárodní turnaj BOHEMIA OPEN 2016 všech stylů karate, kterého se zúčastnilo 250 závodníků z 34 klubů karate z ČR, Slovenska, Německa, Gruzie a Uzbekistánu. Z J. Hradce na akci vyrazil i náš čerstvý žákovský vicemistr Evropy Vít Masař. Víťovi Masařovi se i na tomto turnaji podařilo skvělým výkonem v kategorii Kata žáků 13-14 let postupně probojovat až do finále, které vyhrál a získal tak zlatou medaili.


Účast našich členů na mistrovských soutěžích Účast našich členů na mistrovských soutěžích Účast našich členů na mistrovských soutěžích