Fotogalerie

Úspěchy členů našeho dojo na sportovních soutěžích

Vít Masař vybojoval na Mistrovství Evropy v Karate 5. místo v zápase

Od 19.-23. září se v portugalském městě Maia konalo Mistrovství Evropy EGKF v karate ve věkových kategoriích od žáků až po veterány. Pořadatelé přivítali závodníky z většiny států Evropy včetně reprezentace ČR. Ve výpravě české reprezentace nechyběl ani zástupce jindřichohradeckého klubu Karate J. Hradec Okinawa Goju ryu Dojo Vít Masař, který ve sportovním zápase Kumite kadetů do 15ti let ve váze do 52 Kg vybojoval pěkné 5. místo.

Mistrovství Evropy v Karate Mistrovství Evropy v Karate Mistrovství Evropy v Karate Mistrovství Evropy v Karate Mistrovství Evropy v Karate

Mezinárodní turnaj karate všech stylů Bohemia open 2018

V sobotu 29. září uspořádal českobudějovický klub Fight club velký turnaj BOHEMIA OPEN 2018 všech stylů karate, kterého se zúčastnilo 230 závodníků z 31 klubů karate z ČR a Slovenska. Z J. Hradce na akci vyrazil i člen Karate J. Hradec Okinawa Goju ryu Dojo Vít Masař, který v kategorii Kata dorost 14-15 let zaslouženě zvítězil a získal zlatou medaili a v kategorii sportovní zápas Kumite kadetů do 52 kg vybojoval skvělý bronz.

Bohemia open 2018 Bohemia open 2018

Mezinárodní turnaj 19th Euro Grand Prix Plzeň 2018

Ve dnech 13.–14.10. 2018 se v Plzni konal prestižní mezinárodní turnaj karate všech stylů – 19th Euro Grand Prix Plzeň 2018 za účasti rekordních 1158 závodníků ze 156 klubů ČR a z dalších 19-ti států Evropy. Akce se zúčastnil i člen jindřichohradeckého klubu Karate J.Hradec OGRD Vít Masař, který byl na tento turnaj nominován českou reprezentací pod jejíž hlavičkou na něm společně s ostatními českými reprezentanty startoval. Ve své disciplíně Kata dorost měl přes 35 soupeřů a kromě dvou českých závodníků byli všichni ostatní ze zahraničí. I přes tuto těžkou konkurenci se mu podařilo vybojovat 3. místo a do J. Hradce přivést bronzovou medaili.

19th Euro Grand Prix Plzeň 2018

Mezinárodní turnaj Grand Prix North Bohemia Ústí nad Labem

V sobotu 20.10. proběhl v Ústí nad Labem mezinárodní turnaj všech stylů v karate. J. Hradec zde reprezentoval člen Karate J. Hradec, který nastoupil v disciplíně kata i Kumite dorost. V obou disciplínách vybojoval 5. místo.


Krajské přebory JČSKe České Budějovice

V sobotu 27.10. uspořádal Jihočeský svaz karate v Českých Budějovicích Krajské přebory, kterých se zúčastnili i 4 členové Karate J. Hradec OGRD. Všichni členové klubu vybojovali medaile, někteří i dvě. Tímto se nominovali na letošní Mistrovství ČR v karate všech stylů, které se bude tento rok konat v J. Hradci ve dnech 8.-9.12.2018.

Výsledky členů KJH OGRD:

Agáta Hemberová
5.místo Kata starší žákyně,
3.místo Kumite starší žákyně

Tomáš Kokta
5.místo Kata starší žáci
3.místo Kumite starší žáci do 40Kg

Vít Masař
1.místo Kata dorost
2.místo Kumite dorost do 52 kg

Martin Hrádek
2.místo Kata junioři
1.místo Kumite junioři do 76 Kg ( bez boje)

Krajské přebory JČSKe České Budějovice Krajské přebory JČSKe České Budějovice Krajské přebory JČSKe České Budějovice Krajské přebory JČSKe České Budějovice

v Kumite dorost zápasí Vít Masař (červený pás), v Kumite starší žáci zápasí Tomáš Kokta (modrý pás),
v kata junioři cvičí Martin HrádekMezinárodní turnaj Grand Prix Ostrava

V sobotu 3.11. se v Ostravě konal velký mezinárodní turnaj karate všech stylů, kterého se zúčastnil i zástupce Karate J. Hradec OGRD Vít Masař. Turnaj navštívilo 762 závodníků ze 109 oddílů z 9 zemí a proběhlo zde 1149 startů. Vít Masař měl ve své kategorii Kata dorost opět převážně samé kvalitní zahraniční soupeře a i přes to se mu povedlo probojovat až do finále, kde podlehl slovenskému reprezentantovi a získal tak skvělou stříbrnou medaili. V zápase Kumite dorost do 55 kg se mu tentokrát nepodařilo navázat na předchozí úspěchy, neb byl hned v úvodu zápasu „sestřelen“ ukrajinským borcem plnokontaktním kopem do rozkroku a po tomto úrazu již dál v zápasech nepokračoval.

Grand Prix Ostrava