Fotogalerie

Sportovní úspěchy karatistů z našeho dojo

1. kolo Národního poháru karate Goju ryu v Kroměříži

V sobotu 3.3.2018 uspořádal kroměřížský klub karate mistrovský turnaj - 1.kolo Národního poháru ČSKgr, kterého se zúčastnilo 172 závodníků ze 16ti klubů karate z ČR a Slovenska a proběhlo zde celkem 267startů. Z J. Hradce na akci vyrazila i malá skupina karatistů z Karate J. Hradec OGRD, která vybojovala 3 medaile a jedno 5.místo.

Výsledky členů KJH OGRD:
Kata starší žákyně – 3.místo Agáta Hemberová
Kata dorostenci – 1. místo Vít Masař
5.místo Petr Soukup
Kumite starší žáci do 45kg – 3.místo Tomáš Kokta

1.kolo Národního poháru všech stylů karate ČSKe v Č. Krumlově

V neděli 11.3. 2018 proběhlo v Českém Krumlově 1. kolo všestylové mistrovské soutěže Národní pohár ČSKe v kategoriích dorost, junioři, U21 a senioři za účasti 189 závodníků z většiny klubů ze všech stylů karate z ČR.
J. Hradec reprezentoval člen Karate J. Hradec OGRD a současně s tím i dorostenecký reprezentant ČR Vít Masař, který ve své kategorii Kata Kadeti (dorostenci) vybojoval svoji další zlatou medaili.

2.kolo Národního poháru karate Goju ryu v Hodoníně

V sobotu 7.4. 2018 proběhlo 2. kolo Národního poháru Goju ryu v Hodoníně, kterého se opět zúčastnila celá česká karatistická špička ve stylu goju ryu, včetně hostů ze Slovenska. Z klubu Karate J. Hradec OGRD na tento mistrovský turnaj vyrazila skupina karatistů – Vít Masař, Agáta Hemberová, Martin Hrádek a Tomáš Kokta. Hradečtí borci opět zabodovali a přivezli do J. Hradce pět cenných medailí.

Výsledky členů KJH OGRD:
Kata : 5. místo starší žáci Tomáš Kokta
1.místo dorost Vít Masař
3.místo junioři Martin Hrádek
Kumite : 2.místo starší žákyně BRH Agáta Hemberová
2.místo starší žáci do 45Kg Tomáš Kokta
1.místo junioři do 76Kg Martin Hrádek

Sportovní úspěchy členů našeho Dojo

2. kolo Krajské ligy karate JČSKe ve Strakonicích

Ve strakonické sportovní hale STARZ se v sobotu 14.4.2018 uskutečnilo 2kolo krajských všestylových závodů v karate – Krajská liga JČSKe. Na akci přijelo cca 140 závodníků z 15ti klubů jihočeského kraje, včetně tříčlenné skupiny karatistů z jindřichohradeckého klubu Karate J. Hradec OGRD, kterou vedl šéftrenér klubu Jaroslav Valenta.
Borcům od Vajgaru se opět dařilo a vybojovali celkem 5 medailí.
Premiéru ve sportovním zápase Kumite si na tomto turnaji odbyl Vít Masař, který většinu svých úspěchů mezi dorostenci prozatím vybojoval při cvičení sestav – Kat. Zde všem ukázal, že umí i zápasit když s přehledem vybojoval zlatou medaili ve váze do 52Kg v Kumite dorost, kde porazil i medailisty z Mistrovství ČR všech stylů karate.

Výsledky členů KJH OGRD:
Kata : 2.místo starší žáci Tomáš Kokta
1.místo dorost Vít Masař
1. místo junioři Martin Hrádek
Kumite : 1.místo dorost do 52 Kg Vít Masař
2.místo junioři do 76 Kg Martin Hrádek

Sportovní úspěchy členů našeho Dojo Sportovní úspěchy členů našeho Dojo Sportovní úspěchy členů našeho Dojo Sportovní úspěchy členů našeho Dojo Sportovní úspěchy členů našeho Dojo

Sportovní akce Sparing Camp v Č. Budějovicích

V sobotu a v neděli 28-29.4. se v Českých Budějovicích konala zajímavá akce sportovního karate - Sparing Camp, které se zúčastnilo 466 účastníků z Čech, Slovenska, Polska, Maďarska a Ukrajiny. Na 9-ti tatami se po celý den trénovalo Kumite a zápasilo se dle věkových kategorií - tak aby si každý co nejvíce zazápasil a nasbíral co nejvíce zkušeností. Na dalších 3 tatami v jiné hale pak probíhalo soustředění závodníků v Kata. Této výukové a sportovní akce se z našeho dojo pod vedením J. Valenty zúčastnili tito členové – Agáta Hemberová, Tomáš Kokta, Martin Hrádek a Vít Masař.
Agáta, Tomáš a Martin na této akci pouze zápasili a v několika tréninkových blocích v průběhu celého dne vybojoval každý z nich celkem cca 50 zápasů, které byli rozhodované rozhodčími ČSKe. Byla to pro ně vyčerpávající ale současně s tím i skvělá příprava na nadcházející MČR Goju ryu v Brně. Vít Masař se na této akci věnoval pouze Katám kde ladil formu ve skupině kterou odborně vedla reprezentační trenérka Iva Keslová 6 Dan a Jaro Musil 6 Dan. Byla to pěkná akce sportovního karate a pokuď TJ Karate Č. Budějovice uspořádá další Sparing Camp, tak se ho opět rádi zúčastníme.