Fotogalerie

Sportovní úspěchy našich členů

Mezinárodní turnaj Czech Open Karate Cup 2019 Ústí nad Labem

V sobotu a v neděli 4-5.5. proběhl v Ústí nad Labem velký mezinárodní turnaj Czech open Karate Cup 2019 za účasti cca 700 závodníků z 18-ti států a ze všech stylů karate.

Náš klub na turnaji reprezentoval 15-ti letý Vít Masař, který v Kata dorost vybojoval bronzovou medaili a v Kata junioři také bronzovou medaili, když byl nejlepší z ČR, před ním už byli jen maďarští borci. Nastoupil také ve sportovním zápase Kumite dorost do 52 Kg kde obsadil 7. místo.

Czech open Ústí 2019 Kumite dorost Czech open Ústí 2019 kata junioři

Mistrovství České Republiky v karate Goju ryu

V sobotu 25.5. se zúčastnili naši zástupci Mistrovství ČR karate Goju ryu, které jako obvykle proběhlo v Brně. Akce se nesla ve slavnostní atmosféře výročí 25 let od založení Čs. Svazu Karate Goju ryu. Členové KJH OGRD vybojovali celkem 5 medailí.

Mistrem ČR v Kata se již po páté stal Vít Masař, který si tímto vybojoval nominaci na zářijové Mistrovství světa Goju ryu v Kuala Lumpur.

Výsledky našich členů:

Kata st. žáci - Ondra Bajer 5. místo.

Kata junioři - Vít Masař 1. místo - Mistr ČR
                     Martin Hrádek 2. místo

Kumite st. žáci do 45 Kg Ondra Bajer 3.místo
                                        Tomáš Kokta 3. místo

Kumite junioři BRH Martin Hrádek 3 místo

MČR Goju ryu 2019 Kata junioři MČR Goju ryu 2019 Kumite junioři BRH MČR Goju ryu 2019 Kumite st.žáci do 45 Kg MČR Goju ryu 2019

2. kolo Národního poháru dorostu až seniorů ČSKe v Hradci Králové

V sobotu 1.6. proběhlo v Hradci Králové 2. kolo Národního poháru dorostu, juniorů, U21 a seniorů všech stylů karate (ČSKe - WKF), kterého se zúčastnilo 316 závodníků ze 68 klubů a proběhlo zde 539 startů. Akce se zúčastnil i náš člen Vít Masař, který nastoupil v Kata juniorů. První kolo vyhrál 5:0, druhé kolo vyhrál 4:1, 3 kolo vyhrál 5:0 a finále vyhrál také 5:0. Vít Masař si tímto dalším jednoznačným vítězstvím potvrdil své pevné postavení v české reprezentaci.


NP ČSKe  junioři 2 kolo Hradec Králové

Mezinárodní turnaj karate v Pardubicích

V sobotu 15.6. se konal v Pardubicích velký mezinárodní turnaj všech stylů karate (WKF) s názvem „Pardubice Open International Karate Lions Cup 2019", kterého se zúčastnilo 678 závodníků z 62 oddílů a 18-ti států. Z našeho klubu se akce zúčastnil Vít Masař, který na turnaji startoval pod hlavičkou české reprezentace – Czech National Karate Team, jako člen české reprezentace všech stylů karate.

Vít nastoupil opět ve své oblíbené disciplíně Kata junioři a Kata dorost. V kata junioři vyhrál všechna kola 5:0, zaslouženě zvítězil a má zlatou medaili. V Kata dorost se probojoval až do finále kde podlehl českému soupeři 2:3 a získal stříbrnou medaili. Bylo příjemné vidět, že zejména zahraniční rozhodčí jednoznačně zvedali praporek pro Víta, což je dobrá vizitka zejména pro zahraniční soutěže, což se ukáže hned počátkem července kdy se Vít zúčastní velkého mezinárodního turnaje – světové ligy mládeže v chorvatském Umagu.

Pardubice 2019 Kata junioři