Fotogalerie

Sportovní úspěchy našeho klubu

Mistrovství světa v Karate goju ryu v Malajsii

Od 19-22. září se v Malajsii (Kuala Lumpur) konalo Mistrovství světa v karate (WGKF) všech věkových kategorií, kterého se zúčastnilo přes 700 závodníků z 24států světa. Ve 26-ti členné výpravě české reprezentace nechyběl ani náš člen junior Vít Masař, který byl reprezentací nominován do 6ti kategorií. V kategorii Kata junioři individuál 16-17 let byl nejmladším účastníkem této kategorie (16 let mu bylo teprve 14 dní před MS). Hned po prvním kole však ale nenechal nikoho na pochybách, že má natrénováno a po řadě náročných soubojů se nakonec probojoval až do finále, kde nakonec těsně podlehl německému borci a získal tak stříbrnou medaili! Další medaili – tentokrát zlatou vybojoval Vít Masař společně s juniorským teamem ČR ve složení Masař, Sůkal a Čáslava a další dvě bronzové medaile pak získal s teamy seniorů mužů a s teamem seniorů mix (žena + muži). Ve svých 16-ti letech se dokázal prosadit i v individuální seniorské kategorii, kde se v Kata seniorů probojoval až na 5. místo! Neztratil se ani ve sportovním zápase Kumite, když v něm nakonec obsadil 7. místo ve své váze do 55 Kg.

MS 2019 Malaysia Kata Team senioři MS Malajsie 2019 česká reprezentace MS Malajsie 2019 Kata junioři MS Malajsie 2019 MS Malajsie 2019 MS Malajsie 2019

3. kolo Národního poháru všech stylů karate ČSKe

V neděli 29.9.2019 uspořádal Český svaz karate v Praze turnaj všech stylů karate (WKF) pro kategorie dorost, junioři, U 21 a senioři 3. kolo Národního poháru. Akce se zúčastnilo přes 500 závodníků ze všech koutů ČR, včetně našeho člena Víta Masaře.

Vítkovi se i na tomto turnaji dařilo a skvělým výkonem v kategorii Kata junioři se postupně probojoval až do finále, které vyhrál a získal tak svojí další zlatou medaili.

Poté nastoupil i do kategorie Kata senioři, kde se mu podařilo probojovat až do čtvrtfinále a nakonec skončil mezi dospělými na pěkném 7. místě.

NP juniorů Praha 2019 NP juniorů Praha 2019 NP juniorů Praha 2019

Mezinárodní turnaj všech stylů karate v Plzni

Ve dnech 5-6.10.2019 se v Plzni konal prestižní mezinárodní turnaj karate všech stylů (WKF) – 20th Euro Grand Prix Plzeň 2019 za účasti 650-ti závodníků ze 146 klubů ČR a z 18-ti států. Akce se zúčastnil i náš člen Vít Masař, který měl ve své disciplíně Kata junioři těžkou konkurenci, když v jeho kategorii startovali většinou kvalitní zahraničních borci. Vítkovi Masařovi se však i tentokrát podařilo zvítězit a přivést do J. Hradce další zlatou medaili.

Mezinárodní turnaj  všech stylů karate v Plzni