Fotogalerie

Sportovní úspěchy našich dětských členů na turnajích
v Netolicích a v Karlových Varech

V neděli 20.6.2021 jsme se zúčastnili dětského turnaje s názvem Liga talentů - Ninja Cup, který se konal v Netolicích. Šlo o soutěž pro děti do věku 13 let a do technické úrovně zelený pás. Pro naše děti to byla po delší době první příležitost jak si zasoutěžit a jak napovídají výsledky, tak se jí zhostili velmi dobře.

Další soutěž proběhla týden před Ligou talentů, jednalo se o Národní pohár ČSKe v Karlových Varech, kterého se zúčastnil i čs. reprezentant Vít Masař závodící za náš klub a který si přivezl z tohoto turnaje 2 zlaté medaile z Kata U21 a seniorů. Všem členům našeho dojo děkujeme za reprezentaci našeho klubu a gratulujeme.

Výsledky našich členů - Liga talentů Netolice

KATA
žáci 9-11 let žluté pásy - 1. Matyáš Popov
žáci 9-11 let zelené pásy - 2. Ondra Uxa
žačky 9-11 let žluté pásy - 5. Ivanka Šotová
žačky 12-13 let žluté pásy - 3. Emma Linhartová, 5. Lucie Němcová

KUMITE
žačky 12-13 let žluté pásy +45 kg - 3.místo Emma Linhartová, 3. místo Lucie Němcová

Sportovní úspěchy našich dětských členů na turnajích v Netolicích a v Karlových Varech Sportovní úspěchy našich dětských členů na turnajích v Netolicích a v Karlových Varech Sportovní úspěchy našich dětských členů na turnajích v Netolicích a v Karlových Varech Sportovní úspěchy našich dětských členů na turnajích v Netolicích a v Karlových Varech Sportovní úspěchy našich dětských členů na turnajích v Netolicích a v Karlových Varech Sportovní úspěchy našich dětských členů na turnajích v Netolicích a v Karlových Varech Sportovní úspěchy našich dětských členů na turnajích v Netolicích a v Karlových Varech Sportovní úspěchy našich dětských členů na turnajích v Netolicích a v Karlových Varech

Kata Gekisai Dai Ni - cvičí Ondra Uxa