Fotogalerie

Naši mladí karatisté měli úspěch na 2. kole Krajské ligy karate
v Č. Budějovicích

V sobotu 24.6.2023 se členové našeho klubu zúčastnili 2. kola Krajské Ligy karate v Českých Budějovicích. Několik dětí si vyzkoušelo své první závody a ač to bylo organizačně trochu hektické, přesto si s tím nakonec za pomoci klubových trenérů J. Valenty, R. Dvořáka a M. Sochora poradili a většina zažila svůj první pocit vítězství a i prohry..

Bronzové medaile získali- Oskar Klíma, Tomáš Hadrava a Matyáš Popov, stříbro získali - Ema Linhartová a Fanda Šimon a zlato získal Ondra Uxa. Jáchym Čejna a Kvído Pícha vybojovali 5. místa a Honzík Dvořák, Violka Klímová a Zuzka Albrechtová byly na 7-9 místě. I ostatní děti z 13-ti členného teamu Karate JH OGRD se neztratili.

Všechny děti si za svůj výkon zaslouží pochvalu a poděkování! Poděkování patří také všem rodičům, kteří své děti na soutěž doprovodili a vytvořili jim tam skvělé zázemí.

Naši mladí karatisté měli úspěch na 2. kole Krajské ligy karate v Č. Budějovicích

fotografie: první řada zleva: Ondra Uxa, František Šimon, Jan Dvořák, Petr Kvído Pícha, Oliver Klíma, Viola Klímová a Oskar Klíma. Zadní řada zleva: Ema Linhartová, trenér Rosťa Dvořák, Matyáš Popov, Tomáš Hadrava, Jáchym Čejna, Zuzka Albrechtová, Adélka Pažická, hlavní trenér Jaroslav Valenta a trenér Míra Sochor.

Naši mladí karatisté měli úspěch na 2. kole Krajské ligy karate v Č. Budějovicích Naši mladí karatisté měli úspěch na 2. kole Krajské ligy karate v Č. Budějovicích Naši mladí karatisté měli úspěch na 2. kole Krajské ligy karate v Č. Budějovicích Naši mladí karatisté měli úspěch na 2. kole Krajské ligy karate v Č. Budějovicích Naši mladí karatisté měli úspěch na 2. kole Krajské ligy karate v Č. Budějovicích Naši mladí karatisté měli úspěch na 2. kole Krajské ligy karate v Č. Budějovicích