Fotogalerie

Letní cvičení Landštejn 2014

O víkendu 13-14.6 proběhlo dlouho avizované klubové víkendové Letní cvičení v Cyklo Campu na Landštejně a byla to opět další povedená akce naší školy, které se tentokrát zúčastnilo celkem kolem 50 cvičících a včetně doprovodu nás tam bylo téměř 70 spokojených účastníků.

Tréninky proběhly v prostorné sportovní hale v areálu tábora Cyklo Camp Landštejn a byli zaměřeny takto - v pátek se trénovala základní technika a Katy Gekisai Dai1 a 2 s Kihon Bunkai, v sobotu ráno se vyučovali dýchací katy Sanchin (obě formy) a Tenscho, poté Kakie Kumite a následně na to mistrovské katy Shisochin až Sepai, včetně jejich sebeobranných aplikací -bunkai. Na tento trénink přímo navázal "výživný" trénink všech forem Kumite (nácviky + zápasy), který si všichni řádně užili...V sobotu odpoledne pak proběhl trénink se zaměřením na otužování rukou a těla (Kote kitae a Ude Tan Ren), Kakie kumite a Katy Gekisai, Saifa -až Sepai a jejich bunkai. Opět se ukázalo jak je skvělé že je v naší škole velké množství cvičenců s vysokými stupni, což je dobré nejenom v bunkai, ale hlavně v Kumite, kde má díky tomu každý možnost postupně zápasit s velkým množství sparingpartnerů různých typů a tím se rychleji učí, než kdyby zápasil pořád s jedním a tím samým svým "starým známým z dojo" ..

Všechny tréninky vedl Sensei Jaroslav Valenta 5 Dan za pomoci Senseie Milana Sedláka 4 Dan a Senseie Zdeňka Šindeláře 1 Dan. Děti vedl trenér dětí Petr Vašek 2 Kyu.

Akce se povedla, všem se líbila - včetně příjemné ceny za celou akci 260Kč - což zahrnovalo vše včetně ubytování a jídla. Taktéž profesionální a ochotný přístup zaměstnanců tábora potěšil - takže jsme se rozhodli, že se na Landštejn brzy vrátíme na další akci.