Fotogalerie

Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci

V neděli 3.4.2016 proběhla v jindřichohradecké sportovní hale dlouho dopředu prezentovaná a očekávaná akce “Kata Goju ryu karate dó” na kterou byly různou formou pozvané všechny kluby karate Goju ryu registrované v ČSKe a ČSKGr a působící v ČR a na Moravě. Nakonec se k nám neobávalo přijet téměř 90 cvičících dětí, mládeže a dospělých z řady měst a klubů z celé ČR.

Celý seminář vedla společně pětice instruktorů okinawského karate Goju ryu - Jaromír Musil 6.Dan z Brna, Jaroslav Valenta 5.Dan z J.Hradce, Bronislav Puzrla 4.Dan z Hustopečí , Milan Sedlák 4.Dan z J.Hradce a Lukáš Procházka 2.Dan z Prahy, který je kromě Goju ryu současně i trenérem v pražské škole tradičního thai boxu Muai Boran a taktéž zápasu MMA.

Cvičilo se ve skupinách dle věku a výkonnosti. Děti se v dvouhodinovém bloku učily pod vedením B.Puzrly, P.Linhartové , P.Vaška a R.Dvořáka techniky se zaměřením na sportovní karate - jak Kata,tak i Kumite. Dospělí cvičenci pak studovali ve skupinách J. Musila a J. Valenty katy Gekisai Dai Ni, Saifa a Sesan spolu s jejich bunkai (sebeobranný význam). Další skupinu pak vedl M.Sedlák a L.Procházka a věnovali se katě Sepai a jeji bunkai, a to sebeobranným akcím z nejen z hlediska Goju ryu karate, ale i z pohledu tradičního thai boxu - Muai Boran a též i MMA.

Zajímavý a inspirativní čtyřhodinový seminář utekl rychle jako voda a všichni si ho náležitě užili. Tímto bychom chtěli všem přítomným poděkovat za účast a za navázání pěkných vztahů a již teď se těšíme na přístí ročník.

Zpátky ke kořenům (článek - Fighters magazín)


Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci Seminář Kata goju ryu karate dó v J. Hradci


Autorem fotografií je fotograf Josef Böhm